פרופיל המתנדבת אפרת קרן

04/11/2019
אפרת קרן - מתנדבת בחיבולנס JPG
אפרת קרן - מתנדבת בחיבולנס JPG

שם: אפרת קרן
מקום מגורים: מודיעין
עיסוק: שפית אישית
חיה אהובה: עטלפים, דורסים, זוחלים
החיבולנס ואני: אני מתנדבת בעמותת ע.ט.ל.ף מזה שלוש שנים. דרך שיתופי הפעולה שאנחנו עושים עם בי"ח לחיות בר בספארי ומתנדבי החיבולנס, נחשפתי לפעילות המבורכת. לא חשבתי שאוכל לסייע כי אני גרה ועובדת במודיעין ולכן לא נוסעת כ"כ מחוץ לעיר, ואז שמעתי על האפשרות לשמש חניון לילה/תחנת מעבר.

יש לי ניסיון בטיפול בחיות בר (התנדבתי בעבר בגן הזואולוגי באבו כביר ואני מטפלת בעטלפים במסגרת העמותה) ושמחתי מאוד להתגייס למאמץ המשותף של כל כך הרבה אנשים טובים. אני שמחה שאני יכולה לחשוף את ילדיי לחיות הבר הנפלאות בארצנו ולעזור, ולו במעט, להשאיר אותן בסביבתנו.

סיפור מעניין שקרה לי במהלך ההתנדבות – באחד הבקרים הגיעה קריאה על בז שהסתבך ברשת של משאית באתר בניה במודיעין. יצאתי אליו ואספתי אותו תשוש אך במצב מצוין. לאחר התייעצות עם צוות ביה״ח הוחלט על שיחרורו וכך עשיתי. מיד אח״כ הגיעה קריאה על חמישה גורי קיפוד בביה"ס של הבן שלי. הגורים היו פעילים וגמולים והועברו ע"י אילנה (מנהלת החיבולנס ברט״ג) לביה״ח לבדיקה לפני שחרור. בהמשך אותו היום נקראתי לאסוף פרחונים שחשבו שננטשו ע"י הוריהם, החזרתי אותם לקן להוריהם המודאגים ובזאת נסגרה הקריאה.
בשביל ימים כאלה של הצלות והצלחות אני מתנדבת.

דפים קשורים