מבזקים


איסור הבערה של גזם ופסולת חקלאית, למעט בהיתר של משרד החקלאות

עם בוא הקיץ וסכנת השרפות, אנו מזכירים שהחוק אוסר הבערה של גזם ופסולת חקלאית, למעט בהיתר של משרד החקלאות. נוסף על סכנת השרפה, הבערתם גורמת נזק של ממש לסביבה, לאיכות האוויר ולאדם. שימו לב: הגורם לשרפה ברשלנות צפוי לתשלום קנס כספי / העמדה לדין

קראו על זה
קטגוריות:


הגעה לגן לאומי תל גזר

לצערנו, באופן חד-צדדי החליט הישוב כרמי יוסף לסגור מעבר לתל גזר דרך הישוב. ניתן להגיע עם רכב שטח דרך יער המגינים ובית עלמין כרמי יוסף, משם ניתן להגיע לגן הלאומי עם סימון השבילים השחור; בצומת שבילים שחור וכחול פונים שמאלה עם הסימון הכחול; בצומת שבילים כחול ואדום פונים שמאלה עם הסימון האדום; בצומת שבילים אדום וירוק פונים ימינה עם הסימון הירוק והשילוט עד לתל גזר.

קראו על זה
קטגוריות:סכנה במצוק הכורכר שבחוף השרון

בעקבות התמוטטויות המצוק בגן לאומי חוף השרון ושמורת נחל פולג, החוף נסגר למעבר בקטע שבין וינגייט לחוף געש ובין חוף געש לארסוף בגבולות הגן הלאומי ושמורת הטבע.

קראו על זה
קטגוריות:


עבודות פיתוח ושיקום בגן לאומי עין יהודה

בגן הלאומי עין יהודה מתבצעות עבודות פיתוח ושיקום למען בטיחות המבקרים ולשיפור חווית הביקור במקום. בשל כך בחודשים הקרובים לא תתאפשר כניסת מבקרים למקום. מוזמנים לבקר בשפע המעיינות שבאזור, בהם: פארק המעיינות, הגן הלאומי גן השלושה (הסחנה) והגן הלאומי מעיין חרוד.

קראו על זה
קטגוריות:

הקודם

קטגוריות