תקנון מנויים (מטמון)

 1. המינוי מקנה כניסה חינם לכ- 60 אתרים ברחבי הארץ למשך שנה, למעט האתרים הבאים בהם תנתן 50% הנחה: אכזיב, גן השלושה (הסחנה), חורשת טל, חוף פלמחים.
 2. המינוי הינו אישי ואינו ניתן להעברה. יש להציג תעודת זהות של בעל/ת המינוי בעת הכניסה לאתרים.
 3. לא כלולים במינוי: רכבל ומוזיאון מצדה, לילות שאן, טיילת חומות ירושלים ומופעים בתשלום.
 4. החזר דמי כניסה יבוצע רק ביום הביקור, עבור הביקור באתר בו נרכש המינוי ורק ברכישה בקופת האתר. לא יתבצע החזר דמי כניסה למינוי שנרכש דרך ועד או באתר אינטרנט.
 5. הנחת חידוש בסך 10% תינתן למחדשים תוך 60 יום ממועד פקיעת תוקף המינוי.
 6. הנחה בסך 15% תנתן לרוכשים מינוי לשנתיים. ללא כפל הנחות (לא תנתן הנחה נוספת בגין חידוש לרוכשי מינוי לשנתיים).
 7. הנחה למנויי מטמון בסך 25% ללינת שטח, תנתן בחניוני הלילה של רשות הטבע והגנים.
  10% הנחה יתנו למנויי מטמון ברכישה במרכזי השרות של רשות הטבע והגנים.
 8. מינוי משפחתי (זוג + ילדים) מיועד להורים וילדיהם.
 9. מינוי סטודנט/חייל/אזרח ותיק יכובד רק בהצגת תעודה מתאימה (ת. סטודנט/חוגר/א. ותיק מטעם ביטוח לאומי בהתאמה).
 10. ילדים נכללים במינוי מגיל 5 ועד גיל 20. מנוי יחיד מבוגר מגיל 20 ומעלה.
 11. מינוי זוגי יכול להכניס כל נלווה. במידה והנלווה הגיע עם המנוי הזוגי עליו להציג תעודת זהות של בעל המנוי.
 12. מינוי גמלאי זוגי יכול להכניס כל נלווה אך בעל המינוי חייב להיות אזרח ותיק ולהציג תעודת אזרח ותיק מטעם ביטוח לאומי. במידה והנלווה הגיע עם המנוי בגמלאי וזוגי עליו להציג תעודת זהות של בעל המנוי.
 13. ילדים יכולים להכנס עם המינוי המשפחתי ללא נוכחות ההורים ובתנאי שהציגו תעודת זהות של ההורה בעל/ת המינוי.
 14. הרוכש רשאי לבטל את העסקה שביצע, בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981 (להלן: "החוק"). בהתאם לחוק, ניתן לבטל את רכישת המוצר תוך 14 יום מיום קבלת המוצר, ובלבד שהרוכש יחזיר בתוך מועד זה את המוצר שרכש למשרדי הרשות כשהמוצר שלם וללא נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא, ובאריזתו המקורית ומבלי שנעשה בו שימוש כלשהו. החזרת המוצר תבוצע על ידי הגעה למשרדי הרשות במועד שיתואם מראש מול מוקד שירות הלקוחות של הרשות (3639*) או באמצעות שליחת המוצר (על חשבון הרוכש) בחזרה למשרדי הרשות לכתובת רח' עם ועולמו 3, גבעת שאול, ירושלים 95463 בצירוף מכתב המבקש לבטל את העסקה וכולל את פרטי הרוכש ומספר ההזמנה.
  במידה ובוצע שימוש חד פעמי במינוי, שימוש הכולל כניסה לאתר אחד שבו נרכש המינוי, ניתן לבטל את המינוי בניכוי דמי הכניסה שהיו צריכים להיות משולמים לאתר. וכל זאת בתוך 14 יום ובהתאם לחוק הגנת הצרכן התשמ"א – 1981. ובהתאם לנהלי הביטול בסעיף 5.
 15. הקפאת מנוי תאפשר רק בתקופת המנוי. לא תתאפשר הקפאה רטרואקטיבית. ההקפאה תתאפשר רק מסיבות רפואיות המונעות עשיית שימוש במנוי, או מעבר דירה לחו"ל, ואל מול הצגת האישורים המתאימים. הקפאה בשל סיבה רפואית תתאפשר בהצגת אישור רופא מומחה בלבד. הקפאה אינה מבטלת את התשלום אלא מזכה בזמן את הלקוח בתום תקופת המנוי המקורית. תקופת ההקפאה המקסימלית לא תעלה על 60 יום. לא תתאפשר יותר מהקפאה אחת במהלך תקופת המינוי. ובהתאם לנהלי הביטול בסעיף 5.

קטגוריות

דפים קשורים