חדשנות ברשות: רט"ג חושפת את חידושיה בתערוכת התיירות

13/02/2019

רשות הטבע והגנים מביאה את החדשנות אל הטבע, המורשת וההיסטוריה של כולנו, ומציגה את מגוון מוצרים חדשים בתערוכת התיירות הבינ"ל שנפתחה היום בגני התערוכה בתל אביב.

ביתן רשות הטבע והגנים
ביתן רשות הטבע והגנים

תערוכת התיירות הבינלאומית 2019 (IMTM) בישראל כבר הפכה למסורת. זו השנה ה-25 ברציפות בה מתקיימת התערוכה, שמשנה לשנה משתדרגת ומתפתחת ומושכת אליה את הקהל הרחב וגם את הקהל המקצועי. התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים – תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. השנה, הגיעו לתערוכה נציגים מ-51 מדינות.

בתערוכת התיירות, שהחלה היום ותימשך עד מחר (12-13 בפברואר 2019) בגני התערוכה בתל אביב, מציגה רשות הטבע והגנים את מרכולתה וחושפת מגוון פרויקטים חדשים ומסקרנים.

אז מה חדש?

  • מייצגים אור-קוליים מרהיבים ומושקעים באתרי המורשת השונים: בית שערים, גן לאומי גן השלושה (הסחנה), גן לאומי ציפורי, גן לאומי חמת טבריה והמיצג החדש והמרגש שיושק במרץ הקרוב בגן הלאומי מצדה.
  • חשקה נפשכם באירוע מיוחד בטבע?! אנחנו כאן כדי לסייע לכם להגשים את חלומכם ותוך כדי לשמור על הטבע. הפרויקט הייחודי והחדשני של "פסיפס" יאפשר לכם לחגוג את האירועים המיוחדים בחייכם נופי ההיסטוריה והמורשת היפים בישראל.
  • מחפשים זמן איכות עם הילדים? רוצים לחפור קצת? רשות הטבע והגנים מזמינה אתכם ל"חפירה משפחתית", חוויה חד פעמית וראשונה מסוגה בארץ, שמזמינה אתכם לחפירה ארכיאולוגית משפחתית בגן הלאומי כורזים.
  • רשת חניוני הלילה של רשות הטבע והגנים מחכים לכם לבוא ולהינות מלינה באוויר הפתוח ובמחיר נוח. חניוני הלילה הפכו למוקד העשייה של רט"ג בשנה האחרונה, "ונעצים את זה גם לקראת השנה הבאה", מציין מנכ"ל רט"ג שאול גולדשטיין.

"עברנו את החצי מיליון לינות בשנה בחניוני הלילה בתשלום ועוד מי יודע כמה בחניונים החינמיים שלנו. סה"כ כ-120 חניוני לילה מחכים לכם – לציבור הרחב ולתיירים – בכל רחבי הארץ. חניוני הלילה מחברים בין האדם לטבע, בין היום ללילה, בין האפשרות לא רק לנסוע ברכב אלא גם ללכת ברגל ולחוות את הטובע בצורה בלתי אמצעית, והמוצר הזה רק ילך ויתעצם בשנה הקרובה".

  • המהפכה הדיגיטלית ברשות הטבע והגנים, שהפכה את כל תהליך רכישת הכרטיסים למהירה, ישירה וקלה דרך אתר האינטרנט שלנו. נפרדנו מהכרטיסיות והיום הכל אונליין.
imtm2019 01

"שנת 2018 הסתיימה בצורה יוצאת מן הכלל. ראינו עלייה גדולה בתיירות לישראל אשר באה לידי ביטוי באתרים של רט"ג. ישראל נמצאת על המפה בזכות עבודתם המאומצת של שר התיירות יריב לוין ומנכ"ל משרד התיירות אמיר הלוי. בזכותם מליוני תיירים בוחרים בישראל כיעד הטיול המועדף עליהם, ועם הגיעם ארצה רט"ג מעניקה להם חוויה מגוונת של טבע, גנים לאומיים ומורשת", הסביר שאול גולדשטיין.

"בשנה הקרובה אנחנו מתכוונים להמשיך ולהשקיע בתחום השירות, בין השאר באמצעות שיפור השירות לסוכנויות, שיוכלו לבצע הזמנות במהירות ובקלות דרך ממשק אינטרנטי שהוקם עבורם. גם בתחום חניוני הלילה ניתן בקלות להזמין מקום בכל אחד מהחניונים בלחיצה אחת על הכפתור, וזוהי רק ההתחלה."

"ברט"ג מבינים כי התיירות לישראל משתנה מתיירות קבוצות ממוסדת ומודרכת לתיירות בודדים, ואנו ערוכים לשינויים אלו ובונים מוצרים מתאימים גם עבור אוכלוסיה זו, אשר דורשת התאמה למגוון רב של קהלים".

שר התיירות יריב לוין ביקר בביתן של רט"ג בתערוכה והדגיש את חשיבות שיתוף הפעול בין משרד התיירות לרט"ג במגוון רחב של תחומים, "האתרים של רט"ג הם אבן שואבת לתיירות נכנסת, הם גוף שיווקי מצויין עבורנו. אני חושב שאתם מנוע צריכה חשוב ומרכזי עבור תעשיית התיירות".

הפרויקטים האלו הם רק טעימה קטנה על קצה המזלג של פעילויות עליהן עומלת הרשות כדי לספק לכם חווית שיקרבו אתכם אל הטבע. אתם מוזמנים להמשיך לעקוב אחרינו כאן, ברשתות החברתיות ובשטח.