מעצבים למען הטבע

09/07/2019

סטודנטיות בחוג לתקשורת חזותית מירושלים עיצבו כרזות על האיומים והחשיבות בשמירה על הטבע שלא ישאירו אתכם אדישים

מקום ראשון - פקק

הכרזות עוצבו במסגרת פרויקט קורס בעיצוב גרפי בהנחיית המעצב מאיר אשל במכללת אמונה בירושלים שנערך השנה ביוזמת רשות הטבע והגנים

פרויקטי קורס בעיצוב גרפי בהנחיית המעצב מאיר אשל של סטודנטיות מהחוג לתקשורת חזותית במכללת אמונה בירושלים ביוזמת אגף ההסברה של רשות הטבע והגנים, עסק השנה בנושאי שמירת טבע והניב כרזות מעוצבות ומרהיבות, שממחישות היטב את האתגרים והאיומים על הטבע והסביבה.

הכרזות עוצבו כחלק ממערך לימודי הכולל מחויבות מצד הסטודנטיות של המכללה לשיתוף במתרחש בקהילה, בחברה ובמוסדות המדינה. במסגרת שיתוף הפעולה עם רשות הטבע והגנים, האמונה כגוף ממלכתי על שמירת הטבע, המורשת והנוף בישראל, הועמדו הכרזות שעוצבו לתחרות, כאשר צוות שופטים מטעם הרשות בחר את שלושת המקומות הראשונים שיזכו בפרס מטעם הרשות.

מכללת אמונה הנה מכללה אקדמית לחינוך ואמנויות בירושלים, הכוללת חוגים לאמנות, תיאטרון ותקשורת חזותית. החוג לתקשורת חזותית, הקיים במכללה קרוב 30 שנה, מכשיר מעצבות בתקשורת חזותית לדפוס ולמסך בד בבד עם לימודי הוראה ויהדות.

לדברי מזי מגנאז'י מוסקוביץ, מנהלת אגף ההסברה ברשות הטבע והגנים: ברשות הטבע והגנים אנו מאמינים כי שמירת טבע עושים יחד בשיתוף הקהילה והקהל הרחב ובמסגרת זאת פועלים גם לשיתוף גופי אקדמיה בהתמודדות עם סוגיות של שמירת טבע , נוף ומורשת. שיתופי פעולה אלו מניבים תוצרים מקצועיים ומקוריים בהם שזוכים לחשיפה בכלי התוכן והמידע שלנו ובנוסף מעצימים את הסטודנטים בהבנה מעמיקה ובערכים של שמירת טבע שבאמצעותם הם הופכים לשגרירים למען מטרה חשובה זו".

העבודות שזכו בתחרות הן:

 

מקום ראשון – תקוע בפקק – של הסטודנטית רחמוט רחלי

 

מקום שני – שימו לב לטבע – של הסטודנטית חיון מיכל

 

מקום שלישי – זהירות טבע טרי – של הסטודנטית בן שימול ענאל