מבצע הטבות לקידום התיירות באתרי אזור הר הנגב

06.07.2020

רשות הטבע והגנים משיקה בימים אלו מבצע לקידום התיירות בשמורות הטבע והגנים הלאומיים בהר הנגב, באזור שדה בוקר ומצפה רמון, במסגרתו היא תעניק הנחה של 25% מעלות דמי הכניסה לאתרים החל מהאתר השני באותו יום ביקור.

גן לאומי עין עבדת גן לאומי עין עבדת, צילם מנו גרינשפן

כל מטייל שיבקר באחד מאתרי הר הנגב (באזור שדה בוקר ומצפה רמון) : חניון בארות  |   מרכז המבקרים מכתש רמון  |  חי רמון  |   גן לאומי עבדת  |  גן לאומי עין עבדת, יקבל באתר הנוסף הנמנה על אתרים אלו 25% הנחה במהלך 24 השעות מתחילת הביקור הראשון באחד האתרים ברשימה. זאת בכפוף להצגת קבלה על תשלום באתר הראשון.

ברשות הטבע והגנים מציינים כי "המבצע נועד לתמוך בתיירות המקומית בארץ ובנגב בפרט, בימים בהם בצל הקורונה אין אפשרות לצאת לטיולים בחו"ל. זה הזמן לצאת לחופשה וטיולים בישראל, לגלות מחדש את נפלאות הטבע והמורשת בישראל ולזכות בחוויות מרגשות ומיוחדות עם החברים והמשפחה בנוף מדברי קסום, עטור מוקדי טבע ומורשת מעניינים יחד עם שקיעות וזריחות מרהיבות.

האתרים באזור הר הנגב  קרובים זה לזה ובמרחק של חצי שעה-עד שעה נסיעה אחד מהשני ניתן להנות ביום אחד מביקור חווייתי ומהנה בשניים ואף שלושה אתרים, כאשר ניתן ללון בחניון הלילה חאן בארות ולהמשיך לטייל גם למחרת".

מבצע ההטבות בתוקף עד ה-31.12.2020 . ההנחה בחניון הלילה חאן בארות תינתן על לינת שטח בלבד.