הארנק האבוד חזר לבעליו

מאת: נעמה טוכפלד, רשות הטבע והגנים 20/10/2022

אנשי השטח של רשות הטבע והגנים נתקלים כל העת בסיטואציות שיש לתת עליהן מענה במיוחד בשמירה על הטבע הנוף הצומח והמורשת ובסיוע לחיות הבר במידה הנדרשת. אך לא פחות חשוב מכך המרכיב האנושי, קליטת המבקרים ומתן מענה מהיר לבעיות ולשאלות מכל הסוגים

הארנק האבוד שב לבעליו
הארנק האבוד שב לבעליו, צילום רחלי תורגמן

גם בסיטואציות יוצאות דופן מחויבים העובדות והעובדים למשימת מתן השרות ברמה הגבוהה ביותר,

כך יצא שבבוקר יום רביעי 19.10, ביקרו למעלה מאלפיים תיירים, נוסף על המבקרים המקומיים בגן הלאומי קיסריה. אחת התיירות איבדה במקום ארנק המכיל כסף רב, כרטיסי אשראי ושטרות רבים במטבע זר.

את הארנק מצאה רחלי תורג'מן, קופאית בגן הלאומי קיסריה מונח על אבן בכניסה לאתר. היא הבינה מיד שיש כאן חפץ יקר ערך שאבד למישהו, ולכן דיווחה לסגנית מנהל האתר שבמידה ומישהו יוצר קשר לגבי הארנק האבוד הרי שהוא שמור אצלה עד לאיתור המאבד.

ואכן, בשעות אחר הצהריים התקבלה שיחה ממדריך קבוצת התיירים שאליו השתייכה התיירת ונוצר הקשר המיידי עם רחלי שעדכנה שהארנק על כל תכולתו נמצא אצלה ושניתן לבוא ולאסוף אותו מקופת הגן. למחרת הגיע מדריך מטעם הקבוצה לאסוף את הארנק ורחלי סיכמה בסיפוק רב את המבצע הקטן הזה:

הארנק האבוד שב לבעליו – צילום רחלי תורגמן, הארנק האבוד שב לבעליו - צילום רחלי תורגמן

"במשך כל שנות עבודתי ברשות כ-28 שנה, אני קולטת את הקהל הרב הפוקד את אתרנו בסבר פנים יפות ובאהבה גדולה למקום, קיסריה היא פנינה אמיתית של טבע ומורשת. ואכן הארנק הגיע לידי ומיד הודעתי על הימצאו, נוצר הקשר ביננו לבין קבוצת התיירים והארנק שב לבעליו החוקיים. אני רואה זאת כמובן מאליו ולא כמעשה יוצא דופן, זה החלק מהשירות הטוב שהמבקר אמור לקבל, מטרתנו היא להעניק חוויה נעימה שמשאירה טעם טוב ורצון לחזור שוב

וסוף טוב, השבת אבידה זו מצווה גדולה ואני שמחה שזכיתי בה"

הארנק האבוד שב לבעליו – צילום רחלי תורגמן, הארנק האבוד שב לבעליו - צילום רחלי תורגמן

קטגוריות

גני שמורה קשורים