בואו לשחק בשמורה הביתית

01/10/2023

אנחנו שמחים להודיע שגם בימים אלו אנחנו ממשיכים להכריז על שמורות חדשות והיום אתם פותחים איתנו שמורה חדשה, מלאה בנופים מרהיבים וחיות בר גדולות וקטנות - הבית שלכם.

שלטים לדלת
שלטים לדלת

אז יאללה, בואו נטייל בשמורה החדשה, נגלה בה פינות נסתרות ונדאג לשילוט מתאים, שחלילה לא תלכו לאיבוד. מתחילים עם שלט הכניסה – מדפיסים (רצוי על דף שכבר השתמשתם בצד אחד שלו), גוזרים, צובעים, תולים – ומשתפים אותנו בתמונות.

מוכנים? מ ת ח י ל י ם

בשלב הראשון אתם מחליטים האם הבית שלכם הוא שמורת טבע פסטורלית או שמא אתם מוקפים בגורים של חיות טרף הנמצאים בבידוד ומאיימים על חייכם, כי במקרה השני – אתם בעצם חיים בחי-בר.

👈 להדפסת שלט שמורה

👈 להדפסת שלט חי-בר

 

ממשיכים בטיול, כי לפנינו כמה מקומות קסומים ממש…

 

הראשון הוא המקום היחיד שעולים אליו בשנייה, אבל הירידה ממנו מסורבלת, הלוא הוא מעלה עצבים.
השלט השני הוא עבור האתר הפופולארי ביותר בימינו ברחבי כל העולם – עין מה לעשות.

👈 להדפסת השלטים   

 

במרכז השמורה שלכם ניצבים חורבותיו של מבצר מפואר שבעבר חיו בו בני-אדם, אך כיום הוא נשלט על ידי גורמים עוינים ומשולחי רסן. משם נמשיך לפינה פסטורלית, נקודת מפלט של בדידות ושלווה.

👈 להדפסת השלטים

 

אנחנו מתקרבים לשני המקומות האחרונים בשמורת הטבע הביתית שלכם – ידוע שחיות הטרף בשמורה זקוקות לאנרגיה ולמזון ללא הפסקה, אז חייבים הכוונה אל ההר שלא נגמר.

השלט האחרון מוביל למקום המושך אליו את חיות הטרף הקטנות ביותר, וגם אם הוא נמצא ממש מתחת לפני האדמה, הם תמיד ידעו להגיע אליו. היכן נמצאת מערת החטיפים שלכם? הדפיסו, תלו ושתפו איתנו.

👈 להדפסת השלטים

 

תגיות

קטגוריות