רבע לטבע – תכנית הטבע הכי פראית ברשת

24/05/2020

בואו להכיר את המאמצים הרבים בשמירה על הטבע ועל המורשת בישראל, לפגוש את האנשים שלנו בשטח, וליהנות מ"צוות התוכן" המופרע שמוביל את התכנית – השחקנים והיוצרים עידו ברקאי ויפתח חוצב, שדואגים שכל פרק יהיה פראי, קורע, ובלתי נשכח.

רבע לטבע
רבע לטבע

רבע לטבע פרק 9: בלאגן באכזיב

עידן ויפתח יוצאים לקמפינג ושוכחים את האוהל בבית פרק חדש שכולו טירוף, פאן, מוחיטו ואוהלים. עידן ויפתח יוצאים לקמפינג בחניון הלילה של אכזיב והם לא יתנו לעובדה שאין להם אוהל לעצור אותם. אז איך בונים אוהל סטייל "רבע לטבע" והאם עידן יצליח סוף סוף להניח את כוס המוחיטו שלו? צפו בפרק התשיעי של רבע לטבע באכזיב ולא תתאכזבו.

לפרטים נוספים: חניון לילה אכזיב

רבע לטבע פרק 8: עסק שחור

כולם מדברים על קורונה – בואו נדבר על חיידק שעושה לנו טוב בשמורת טבע עברונה! בשנת 2014 פקד את שמורת עברונה שבערבה הדרומית האסון האקולוגי הרחב ביותר בתולדות ישראל, כאשר מיליוני ליטרים של נפט גולמי נשפכו לשמורה ופגעו בה נואשות. עידן ויפתח הגיעו לעברונה כדי לגלות שיש חיידקים שעושים לנו ממש טוב, וגם בשביל עוד כמה מטרות קצת יותר מפוקפקות.

לפרטים נוספים: שמורת טבע עברונה

רבע לטבע פרק 7: אדוני הזמן | שימור אתרים

בלב הטבע הפראי שוכן מבצר המונפורט – אחד מאתרי המורשת היפים בישראל. יפתח ועידן מתלווים לתהליך השימור הייחודי ובמקביל מטפחים קריירה מוסיקלית חדשה ובועטת כמו שלא דמיינתם מעולם.

> לקריאה על אתרי המורשת ואיך משמרים אותם- הכנסו לכתבה

 

רבע לטבע פרק 6: צב 8

צב 8 לאוהבי הצבים ומשחקי מילים על צבים! עידן ויפתח מתייצבים במרכז ההצלה לצבי-ים כדי לגלות איך המתנדבים שם מצילים את המ-צב ולוקחים חלק במאמצי ההצלה של אוכלוסיית צבי-הים בישראל.
האם מוריס הצב שנפגע מכלי-שיט יזכה לחיים חדשים?
צפו ושתפו עם חברים.

> רוצים לדעת עוד על המרכז הארצי להצלת צבי ים? הקישו כאן

 

רבע לטבע פרק 5: שגעון במעמקים

עידן ויפתח עולים על חליפות צלילה ומצטרפים לקומנדו הימי של רשות הטבע והגנים ומשרד החקלאות. הם יוצאים להפלגה כדי להכיר מקרוב את הדגה והצמחייה הימית ולהבין איך הם יכולים להגן עליהם בצורה הטובה ביותר. העניינים מסתבכים כאשר את יפתח תוקפת מחלת ים. האם פקח היחידה הימית הראל בז יעזור לו להתאושש? צפו בפרק המלא ושתפו עם חברים.

> רוצים לדעת עוד על היחידה הימית? הקישו כאן

 

רבע לטבע פרק 4 – האויב שבפנים

אם יש דבר אחד בטבע שיפתח ועידן באמת מתעבים, אלו המינים הפולשים. אז לפרק החדש הם הצטיידו במצ'טה ובמצב רוח קרבי. מזל שפקח רט"ג מארק כץ היה שם כדי לעשות סדר.
צפו בפרק החדש של תכנית הטבע הכי פראית ברשת ושתפו עם חברים

 

פרק 3 – מִדְבָּר על הזמן

יפתח ועידן מנסים להנות מהמדבר הנפלא והידידותי שלנו, ומטיילים במסלולים המוסדרים לציבור בהרי אילת. אבל עברם האפל לא נותן להם מנוח. האם יורם חמו יצליח להחזיר אותם למציאות או שהם יהיו תקועים בפלאשבק לנצח? צפו עכשיו ושתפו עם חברים!

ואם עשינו לכם חשק לטייל, אתם פשוט חייבים לקרוא את הכתבה שמסבירה שהטיול המדברי שלכם הולך להיות הרבה יותר קל מעכשיו.

 

פרק 2 – מסיבת טבע

יפתח ועידן אוהבים את הטבע בטירוף, אז הם מחליטים לארגן מסיבה לטבע שחזר בגדול לנחל שורק! אבל בטבע כמו בטבע, הדברים לא תמיד מסתדרים לפי התכנית… צפו בפרק הכי חגיגי של רבע לטבע.

>> רוצים לדעת עוד על בתי גידול מימיים? הקישו כאן

 

ליעל באהבה- צפו בפרק הבכורה של רבע לטבע

עידן ויפתח נוסעים למדבר היפהפה כדי לספור יעלים אבל עידן נתקף בגעגועים לאקסית שלו, יעל, מה שמקשה מאד על התהליך. האם פקח רשות הטבע והגנים עמרם צברי יצליח לעזור לו להתאושש? "רבע לטבע" יוצאת לדרך בפרק בכורה מטלטל ורומנטי.

>>> רוצים ללמוד עוד על היעל הנובי? הקישו כאן ותמצאו הרבה מידע על החיה הכי אצילית במדבר 

 

פרומו

הם נחושים, הם שובבים ולאף אחד לא אכפת מהטבע יותר מהם. עידן ויפתח בתוכנית הטבע הכי פראית ברשת.  בערוץ היוטיוב של רשות הטבע והגנים

 

>>> רבע לטבע – כל הפרקים ששודרו בפלייליסט

 

 

 

 

תגיות

קטגוריות